Góra Modlitwy 08.12.2018 SET RODZINNY – relacja

  • Post author:

Kochani, ostatnia w tym roku Góra Modlitwy jest już za nami!!!

Uwielbialiśmy Boga i trwaliśmy na modlitwie od 8:00 do 24:00 – CHWAŁA PANU!!!
Po raz pierwszy w historii naszego Domu Modlitwy miał miejsce set rodzinny – czas przeznaczony w sposób szczególny dla rodzin z małymi dziećmi.

[smartslider3 slider=3]

 

Set rodzinny jest to przestrzeń, w której dorośli i dzieci mogą razem spotkać się z Bogiem w Jego Słowie, pomodlić się o siebie nawzajem, stanąć, aby dać innym świadectwo działania Boga w ich rodzinie oraz wspólnie zastanowić się o co, jako rodzina, chcą prosić Boga. Wszystko to w wolności, radości, spontaniczności i, co najważniejsze, w Duchu Świętym!

Wierzymy, że wspólna modlitwa buduje i umacnia relacje między dziećmi i rodzicami, podoba się Bogu, który nas obficie błogosławi i objawia siebie samego, a także wprowadza rodziny w miejsce jedności i w pełnię powołania, jakie ma dla nich Bóg!!! Duch święty mówi do każdego z nas, do rodziców i do dzieci i działa przez każdego z nas!
Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują właśnie takiej przestrzeni w Kościele na kolejny set rodzinny na Górze Modlitwy, który odbędzie się 12.01.2019 r. w godzinach:  10:00 – 12:00.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz