Góra modlitwy to cykliczna, najczęściej 16 godzinna modlitwa organizowana przez nas raz w miesiącu już od 8 lat. Od 8:00 rano aż do 24:00 stoimy przed Bożym tronem, bo jesteśmy przekonani, że On jest tego godzien, by wraz z aniołami i całym niebem oddawać Mu cześć.

To czas uwielbienia Boga, rozważania Jego Słowa oraz wstawiennictwa w aktualnych sprawach Polski i świata. W trakcie tych kilkunastu godzin jest też czas poświęcony na nauczanie na temat wchodzenia w bliższą relację z Bogiem, posługa prorocza oraz modlitwa o uzdrowienie. Aby skorzystać z posługi proroczej, trzeba się wcześniej zapisać przez formularz.

Góra Modlitwy jest to dla nas zapowiedzią tego, jak będzie w niebie – gdzie modlitwa wznosi się nieustannie dzień i noc – oraz tego jak to będzie, gdy spełni się nasze marzenie i do Domu Modlitwy Warszawa 24/7 będzie można przyjść 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, by spotkać się z Bogiem…

W Górze Modlitwy – tak samo jak w każdym naszym porannym i wieczornym spotkaniu modlitewnym – można uczestniczyć w całości lub części tzn. można wejść i wyjść w dowolnym momencie. W Górze Modlitwy możesz uczestniczyć on-line w wersji audio: na naszym kanale YouTube na lub przez stronę www na www.warszawa24.org/live.