Intensive

Przyjdź i skosztuj jak
dobry jest Pan

Zapraszamy Cię na 5 intensywnych dni w Domu Modlitwy, gdzie możesz oddzielić się od codziennych obowiązków i zakosztować życia w obecności Pana. Czas ten będzie podzielony między osobistą modlitwę, wspólną modlitwę na setach modlitewnych, gdzie będziecie włączeni w zespoły, które regularnie posługują w domu modlitwy, oraz będziecie mogli wysłuchać historii jak to wszystko się zaczęło, przygotowaliśmy również wykłady tematyczne danego tygodnia, który wybierzecie. Czas ten będzie poświęcony Bogu, skosztujecie tajemnicy Jego Słowa, obecności, oraz zwykłego życia Domu Modlitwy.

Zapraszamy każdego kto pragnie!

intensive 2019 plakat

2018 i 2019

otwieramy drzwi dla wszystkich

Pierwszy Intensive odbył się w 2018, gdzie z grupą kilkunastu osób spędziliśmy czas na modlitwie, rozważaniu Słowa, oraz na wspólnym jedzeniu i relacjach. Kilka godzin spędzonych na modlitwie na sali modlitwy zaowocowały tym, że po powrocie do swoich miejscowości uczestnicy zaczęli sami tworzyć miejsca modlitwy. Niektórzy pozostali w posłudze w warszawskim domu modlitwy, znając już wszystkich od tzw. podszewki. Każdy uczestnik dostał materiały, książeczkę, która ułatwia rozważanie Pisma, wstawiennictwo i mieści wszystkie potrzebne informacje. Te tygodnie były poświęcone tematowi króla Dawida. Zagłębialiśmy się w jego życie, medytację i modlitwę psalmami.
intensive ksiazeczka 2020-2ga edycja2

2020

duch święty - jego realna obecność dzisiaj

Druga edycja Intensive w 2020 będzie w temacie Ducha Świętego. Jak w poprzednich edycjach będziemy spędzać czas razem, poznając siebie i pozwalając poznać nas od wewnątrz. Jak działa Dom Modlitwy, sety modlitewne. Nie ma chyba lepszej okazji jak przyjechać i spędzić z nami naprawdę intensywny tydzień i zakosztować jak potężną moc ma spędzanie czasu z Pismem Świętym, wspólnie modląc się wstawienniczo i też wspólnie czekać na wylanie Ducha Świętego. W tym pomocne będą specjalnie przygotowane rozważania o Duchu Świętym, gdzie dzień po dniu, razem oraz indywidualnie będziemy czekać na Bożą obecność.

relacje osób z poprzednich edycji

“Pan dotknął mnie mocno przez Słowo. Dostałam obraz szukającego Boga, który za mną tęskni i mnie wypatruje. Coś się wtedy na dobre w mnie przełamało i odblokowało na przyjmowanie Bożej Miłości”.

Marysia, Intensive 2018

“Udział w wydarzeniu był dla mnie ogromnym przeżyciem. Bóg wielokrotnie mnie zaskoczył, przełamywał mój wstyd i strach, otwierał mnie na nowe. Doświadczyłam, że w miejsce mojej słabości, On przychodzi z wielką mocą”.

Patrycja, Intensive 2018

“Najbardziej poruszyła mnie niesamowita otwartość, autentyczność i lekkość każdej spotkanej osoby. Od samego początku czułam się jakbym od dłuższego czasu należała do tego Domu Modlitwy. Przepiękna rodzinna atmosfera!”.

Magdalena, Intensive 2018

“Duch Święty mówił mi o bliskości i intymności. Zrozumiałam, że Bóg wprawdzie jest dla każdego z nas Dobrym Pasterzem, ale dla Niego to za mało. On chce więcej. Chce relacji oblubieńczej”.

Aga, Intensive 2019

“Był to czas powrotu do Źródła, tam gdzie wszystko bierze swój początek. Po tym spotkaniu ze Słowem, nic nie jest już takie samo, moje serce ponownie ożyło i  napełnione zostało radością i nadzieją”.

Beata, Intensive 2019

“To był czas, w którym Bóg napełnił mój kielich i zastawił stół obficiej, niż się tego spodziewałem. To był czas spotkania z Bogiem i pogłębiania relacji z nim. Od czasu uczestnictwa w tym kursie wracam do Domu Modlitwy co tydzień”.

Bartosz, Intensive 2019

“Spędziłam czas na bardziej intensywnym słuchaniu Boga, poznałam od wewnątrz funkcjonowanie Domu Modlitwy i ludzi, którzy w sercu noszą podobne pragnienie uwielbienia i wstawiennictwa. Zachęcona tym doświadczeniem, zdecydowałam się na posługę w tym miejscu. Teraz czekam już tylko na więcej!”.

Agnieszka, Intensive 2018