misjonarze

Jak dobrze
zmarnować swoje życie
u Jego stóp

Posługa misjonarza jest szczególnym zaproszeniem do życia w którym poświęcasz swoje serce, swój czas w modlitwie za innych. Osoba ta ofiaruje swoje zasoby oraz talenty aby służyć. Ten rodzaj powołania w Domu Modlitwy wyrażany jest spędzaniem czasu u stóp Jezusa jako wyraz dobrego wyboru, o którym mówił Jezus do Marty, gdy Maria wybrała by być w Jego obecności. Jest to również praktyczna pomoc w różnorodnych, codziennych i sezonowych posługach. W naszym Domu Modlitwy misjonarzami są osoby, które odpowiedziały na Boże wezwanie do pełnowymiarowej służby w tym miejscu. Są to osoby dorosłe, które zakończyły naukę, charakteryzuje je dojrzałość emocjonalna i dojrzałość w wierze. Samodzielnie budują grono partnerów finansowych budujących tę służbę. Żyją z dobrowolnych wpłat wspierających ich misjonarskie życie. Każdy może stać się częścią wypełniania ich misji poprzez finansowe wsparcie.

Małgorzata Norman

 • w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od 2015 roku
 • Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2017
 • ewangeliczka
 • pochodzi ze Świebodzina
 • wykształcenie wyższe
 • posługa w sali modlitwy: wstawiennik, śpiewak, tancerz, lider modlitwy i uwielbienia
 • posługa administracyjna: lider sekcji popołudniowo-wieczornej, koordynacja sklepiku, służba w mediach
“Zawsze miałam w sercu pragnienie by modlić się nieustannie. Moją najgorliwszą modlitwą jest wołanie, by wszyscy ludzie poznali Jezusa Chrystusa. Mam w sercu brzemię modlitwy za narody, szczególnie za Izrael, Iran, Syrię i Egipt. Modlę się również za Kościół prześladowany. Kocham słońce, taniec, odwiedzanie nowych domów modlitwy na całym świecie, kocham kolory i kreatywność. Spędzanie czasu z przyjaciółmi jest moją życiodajną siłą, a nauka języka hebrajskiego codzienną rozrywką ”
Dołącz do zespołu partnerskiego Gosi !!! 
Stań się częścią jej służby w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 przez regularne darowizny. Jak możesz to zrobić? Na czym to polega? Chcesz się dowiedzieć więcej?
Napisz do Gosi: malgorzata.norman@24-7.org.pl
Pieniądze możesz wpłacić na nasze konto z opisem: “Darowizna na cele statutowe MN”
Nasze pierwsze spotkania z Gosią miały miejsce w 2008 roku na konferencjach organizowanych przez Fundację 24/7 oraz na Górach Modlitwy gdzie posługiwała tańcem z flagami oraz modlitwą wstawienniczą. Poznaliśmy się bliżej w 2015 roku, gdy przeprowadziła się na stałe do Warszawy, aby stać się częścią naszego Domu Modlitwy. Gosię wyróżnia gorąca miłość do Bożej obecności i miejsca nieustającej modlitwy. Gosia dołączyła do grona liderów Domu Modlitwy, a we wrześniu 2017 z radością i głębokim wzruszeniem przyjęliśmy ją jako Misjonarza Domu Modlitwy 24/7 Warszawa. Obecnie jest liderem sekcji popołudniowo-wieczornej i ma pod swoją opieką zespoły prowadzące codzienne sety modlitewne w godzinach od 16.00 do 22.00. Gosia jest pełnym Ducha liderem uwielbienia, zaczyna tworzyć własnej kompozycji muzykę i teksty. Zapraszamy do śledzenia działań Gosi i wsparcia jej.

Aleksandra Jaromin

 • w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od marca 2015 roku
 • Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2018
 • katoliczka
 • pochodzi z Warszawy
 • wykształcenie wyższe
 • posługa w sali modlitwy: lider uwielbienia, lider modlitwy, wstawiennik, śpiewak, muzyk
 • posługa administracyjna: koordynacja wolontariatu, szkolenia zespołów
“Wszyscy jesteśmy stworzeni do tego, aby uwielbiać Boga, zachwycać się Nim i Jego wielkimi dziełami, jakie czyni w naszym życiu. Śpiewanie o realnym działaniu Stworzyciela, o tym, jaki jest, jak daje się poznać ożywia, wypełnia radością, przemienia i pozwala uchwycić nową perspektywę patrzenia na mnie samą i otaczający świat. Nie ma nic lepszego w życiu! Iz 42,10″
Dołącz do zespołu partnerskiego Oli !!!
Stań się częścią jej służby w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 przez regularne darowizny. Jak możesz to zrobić? Na czym to polega? Chcesz się dowiedzieć więcej?
Napisz do Oli: aleksandra.jaromin@24-7.org.pl Pieniądze możesz wpłacić na nasze konto z opisem: “Darowizna na cele statutowe AJ”
Ola jest muzykiem. Poznaliśmy ją w 2015 roku, jako artystkę grającą na oboju. Bardzo szybko dała się poznać jako utalentowana wszechstronnie kobieta kochająca Jezusa. W jej sercu dostrzegliśmy gorliwość, by wspierać innych w rozwijaniu ich talentów muzycznych. Tak, aby każdy członek w zespole czuł się w pełni jego częścią i wnosił bogactwo, jakim został przez Boga obdarzony. Misjonarzem Domu Modlitwy została we wrześniu 2018 roku. Jest kolejnym darem od Boga. Obecnie przede wszystkim jako lider uwielbienia troszczy się o szkolenie członków zespołów prowadzących codzienne sety modlitewne – co czyni z niesamowitym entuzjazmem! Jest niezwykle obdarowanym liderem uwielbienia, muzykiem, kompozytorem, autorem bloga. Tworzy zespół muzyczny J’stem. Obecnie prowadzi swój projekt „Freedom is near”, nagrała teledysk “Jesteś piękna” opowiadający o historii ludzi wykorzystanych w dzieciństwie i o tym jak Bóg przywraca im godność lecząc rany. Zachęcamy do wsparcia kolejnych projektów Oli, aby pomóc przesłać tę uzdrawiającą nowinę „w świat” do tych, którzy tego potrzebują.