24/7 Serce Dawida – otrzymacie moją moc

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w Konferencji 24/7 Serce Dawida.

Podobnie jak w ubiegłych latach, głównym hasłem tego wydarzenia będą słowa: Dotknięty przez Boga, przemieniony na zawsze, posłany by zmienić świat. Od zeszłego roku towarzyszą nam także słowa zaczerpnięte z listu do Koryntian – „Przyjmę Was, będę Wam Ojcem, będziecie moimi synami i córkami” (2 Kor 6,18).

Pierwsza Konferencja (2016r.) poświęcona była w znacznej mierze postaci Dawida, o którym Pismo Święte mówi, że jest człowiekiem wg Bożego Serca. Dawida, który ustanowił miejsce kultu 24/7, ponieważ pragnął, by Bóg był uwielbiany na ziemi tak jak jest w niebie: non-stop. Druga Konferencja (2017r.) zgromadziła nas wokół tematyki ojcostwa Boga, który kocha i przygarnia do Siebie wszystkie swoje dzieci.

Myślą przewodnią tegorocznej edycji Konferencji będzie dzieło odkupienia, które dokonało się na krzyżu przez drogocenną krew Jezusa. To właśnie Jego Śmierć i Zmartwychwstanie przyniosły nam zbawienie i usynowienie.

Mamy nadzieję, że stworzona dla Was przestrzeń uwielbienia – które będzie trwało non-stop oraz posługa wstawiennicza, a także głoszone w mocy Ducha Świętego Słowo umożliwi Wam spotkanie z żywym i działającym Bogiem.

Modlimy się za Was i czekamy na Wasz przyjazd

Maciej i Dorota Wolscy

Wolontariat

Zarejestruj się jako wolontariusz

Dołącz do grona tworzącego Konferencję 24/7 Serce Dawida Będziecie Moimi synami!!!

 

Zostań członkiem fantastycznej ekipy, która swą wyjątkową ale jakże niezbędną służbą sprawia, że udział w Konferencji przebiega w Bożej harmonii. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w Wolontariacie, poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje.

Czym m.in będą zajmować się WOLONTARIUSZE?
– przygotowaniem przestrzeni Konferencyjnej,
– przygotowaniem przestrzeni Strefy uczestnika,
– przygotowaniem pakietów uczestnika,
– pracą w recepcji, punkcie informacyjnym i kawiarni,
– służbą porządkową w czasie dni konferencyjnych jak i w trakcie nocnej Góry Modlitwy,
– wsparciem montażu demontażu strefy konferencyjnej i strefy uczestnika,
– innymi bieżącymi zagadnieniami.

Na co decydujesz się zgłaszając się na WOLONTARIAT?
Wolontariusze będą przydzieleni do konkretnych zadań na ok. 8 godzin w ciągu każdego dnia Konferencji. W miarę możliwości poprosimy także o pomoc podczas Forum Liderów oraz w okresie najgorętszych przygotowań (październik).

Udział w Konferencji dla wolontariuszy jest darmowy.

Więcej szczegółowych informacji wyślemy w mailu po potwierdzeniu przyjęcia do Zespołu Wolontariuszy.

Informujemy, że obowiązkowe szkolenie i odprawa Wolontariuszy odbędzie się
w piątek 12.10.2018 o godzinie 19:00 *
*Dla osób, które z przyczyn od nich niezależnych, nie mogą przybyć w piątek, dodatkowy termin to sobota 13.10.2018 g. 6:00.
Prosimy o wskazanie właściwego terminu obecności w poniższym formularzu.

Wypełnij formularz

Chcemy Cię poznać, by móc odpowiednio dobrać dla Ciebie zadania podczas Konferencji.

Jesteśmy przekonani, że podczas posługi i całej Konferencji, Bóg będzie dotykał Twojego serca. Już dziś modlimy się za Ciebie i bardzo Ci dziękujemy za każdy podjęty trud!

Dołącz do grona tworzącego Konferencję 24/7 Serce Dawida – Będziecie Moimi synami.
(Ilość miejsc ograniczona)

Goście

zobacz kogo zaprosiliśmy w tym roku

Johannes Hartl

GebetsHaus

Wraz z żoną Juttą prowadzi Dom Modlitwy w Augsburgu, w którym od jesieni 2011 roku modlitwa trwa nieprzerwanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Doktor teologii katolickiej, nauczyciel pełen pasji i humoru, z zamiłowaniem odnoszący się w swych nauczaniach do Pisma Świętego.

Bp Andrzej Siemieniewski

Archidiecezja Wrocławska

Biskup kościoła katolickiego. Kierownik Katedry Teologii Duchowości Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i ceniony rekolekcjonista związany m.in. z Ruchem Światło-Życie i katolicką Odnową w Duchu Świętym. Wieloletni przyjaciel Fundacji 24/7.

Bp Michał Janocha

Archidiecezja Warszawska

Biskup kościoła katolickiego, profesor historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego. Znakomity mówca z pasterskim sercem dla Kościoła. Przyjaciel Fundacji 24/7.

Jeff Eggers

Voices HOP

Przez wiele lat służył w bazie Misyjnej Międzynarodowego Domu Modlitwy IHOP w Kansas City wyposażając innych do służby proroczej. Autor książki “Prophetic like Jesus”. Wieloletni przyjaciel Fundacji 24/7.

Krzysztof Demczuk

Metanoia

Lider wspólnoty Metanoia. Z wykształcenia psychoterapeuta, trener i interwent kryzysowy. Nieprzerwanie od kilkunastu lat uczy ludzi odkrywania własnego potencjału i świadomego dokonywania wyborów.

Karol Sobczyk

Głos na Pustyni

Założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której podejmuje szereg działań na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Psycholog, mówca, sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Wraz z żoną prowadzi Wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce.

Marcin Jakimowicz

Diakonia Świętej Rodziny

Dziennikarz. Mąż Doroty, ojciec Marty, Łukasza i Nikodema. Prezes Fundacji “Wszystko nowe” oraz Lider Diakonii Świętej Rodziny z Katowic. Autor takich książek jak “Pan Bóg? Uwielbiam!” czy “Radykalni”.

Marcin Zieliński

Głos Pana

Lider Wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic. Jego marzeniem jest widzieć kościół chodzący w mocy Bożej, głoszący ewangelię wśród znaków i cudów. Autor książki “Rozpal wiarę a będą działy się cuda”.

o. Roman Groszewski SJ

Jezuita

Jezuita, duszpasterz akademicki, opiekun wspólnoty Dom w ramionach Ojca. W swojej posłudze skupiony jest na przywracaniu tożsamości dzieci Bożych w wierzących. Wieloletni przyjaciel Fundacji 24/7.

ks. Radosław Rafał MSF

Misjonarz Świętej Rodziny

Przyjaciel i opiekun Fundacji 24/7. Posługuje jako rekolekcjonista i psycholog. Pracuje w Centrum Formacji Świętorodzinnej Misjonarzy Świętej Rodziny w Bąblinie.

Marcin Widera

Wrocław 24/7

Współzałożyciel Domu Modlitwy we Wrocławiu i w Warszawie w ramach Fundacji 24/7. Wraz z żoną – Ewą są liderami Domu modlitwy Wrocław 24/7, gdzie codziennie trwa uwielbienie, adoracja i wstawiennictwo.

Dorota Wolska

Warszawa 24/7

Wraz z mężem tworzą przestrzeń codziennej modlitwy z uwielbieniem na żywo w Domu Modlitwy Warszawa 24/7, gdzie Dorota jest pełnym pasji liderem uwielbienia. W 2016 roku wydała swój pierwszy album “Wołaj do Mnie”. Tworzy projekty graficzne już od prawie 20 lat.

Maciej Wolski

Warszawa 24/7

Współzałożyciel oraz Prezes Fundacji 24/7. Tworzy wraz z zespołem przyjaciół Dom Modlitwy Warszawa 24/7, ponieważ jak sam podkreśla – to z miejsca modlitwy wypływa ewangelizacja, znaki i cuda czy dzieła miłosierdzia.

Wydarzenia

zobacz co zaplanowaliśmy w tym roku

Od momentu rozpoczęcia Konferencji aż do jej zakończenia sala konferencyjna będzie przestrzenią spotkania z Bogiem w modlitwie uwielbienia, rozważania Słowa Bożego i gorliwego wstawiennictwa. Modlitwa będzie trwała we wszystkich przerwach – w tym obiadowej oraz przez całą noc. Zapraszamy!

Uwielbienie 24/7

Zaproszeni na Konferencję mówcy, będą dzielić się Słowem Bożym oraz swoim doświadczeniem poznania Boga i życia w świadomości Jego miłującego spojrzenia. Ich nauczaniom towarzyszyć będzie modlitwa i posługa z mocą.

Słowo

Każdego dnia podczas panelu dyskusyjnego tematykę konferencyjną podejmą liderzy różnych środowisk reprezentowanych na konferencji.

Panele Dyskusyjne

Centralnym momentem Konferencji będzie Liturgia Eucharystyczna sprawowana dla katolików przez bp Andrzeja Siemieniewskiego.

Msza Święta

W godzinach od 22:00 do 24:00 w hali głównej będzie można skorzystać z Sakramentu pokuty i pojednania

Wieczór Konfesjonałów

Od momentu zakończenia oficjalnej części programu sobotniego, aż do rozpoczęcia kolejnego dnia konferencyjnego - zachęcamy do udziału w Górze Modlitwy tj. w uwielbieniu, rozważaniu Słowa Bożego i modlitwie prośby. Modlitwę prowadzić będą wspólnoty z całej Polski, płynnie zmieniające się co 2 godziny. W nocnej Górze Modlitwy mogą wziąć udział także osoby nie biorące udziału w Konferencji po uprzednim zarejestrowaniu w recepcji.

Nocna Góra Modlitwy

W trakcie Konferencji będzie możliwość skorzystania z posługi proroczej. Więcej informacji wkrótce.

Posługa Prorocza

Po sesjach nauczania będzie możliwość skorzystania z posługi wstawienniczej - odbywać się ona będzie w wyznaczonym do tego miejscu (pod sceną) i nie wymaga zapisywania się.

Modlitwa Wstawiennicza

Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert Doroty Wolskiej

Koncert Doroty Wolskiej

Galeria zdjęć

obejrzyj zdjęcia z poprzednich konferencji

Wspólnoty i inicjatywy partnerskie

Patroni medialni