szkoła dawida

Jak kapłani i Lewici
w cieniu Jego Domu

Od 2017 roku cyklicznie tworzymy przestrzeń do nauki i doskonalenia umiejętności gry na instrumentach oraz śpiewu. Tygodniowy program jest doskonałym krokiem, aby zdobyć praktyczną wiedzę o tym, w jaki sposób prowadzić uwielbienie, rozważanie Słowa i wstawiennictwo, a także jak stać się pomocnym muzykiem, czy wokalistą. Szkołę tworzymy dla osób, które pragną spędzić tydzień rozwijając talenty pod okiem dr Terri Terry – wieloletnim dyrektorem w szkole muzycznej IHOPU. Charyzma i wysokie kwalifikacje kadry nauczycieli pomagają udoskonalić umiejętności na tyle, że uwielbienie śpiewem czy grą nie będzie stanowiło żadnej przeszkody. Każdy z uczestników edycji otrzymuje dyplom i modlitwę błogosławieństwa na dalszą posługę.

Szkoła Dawida jest miejscem dla muzyków i śpiewaków. Warunkiem przyjęcia jest podstawowa znajomość gry na wybranym instrumencie. Szkoła podzielona jest na klasy w zależności od poziomu zaawansowania. Każdy uczestnik poza wykładami teoretycznymi ma zajęcia z dwóch instrumentów lub z wokalu i instrumentu.

Kolejna Szkoła Dawida 2021 już niebawem.

Zapraszamy! 

Przeczytaj zdania uczestników poprzednich edycji.

Szkoła Dawida w marcu 2020 roku była przełomowym momentem mojej posługi. Bóg zapraszał mnie w zupełnie nowe miejsca, objawiał mi swoją bezgraniczną MIłość i troskę. To był niezwykle intensywny tydzień, bardzo rozwojowy i inspirujący. Nauczyciele hojnie dzielili się swoim doświadczeniem i  wiedzą, która pomaga mi w uwielbianiu Boga na co dzień . Najlepiej wspominam chwile wspólnej modlitwy i zgłębiania zanurzonego w Biblii znaczenia UWIELBIENIA. Jedzonko było pyszne. To był piękny czas na zgłębianie relacji z Bogiem i wspaniałymi ludźmi. To doświadczenie na długo pozostało w moim sercu.

Monika - Warszawa

Swoją przygodę ze Szkołą Dawida miałem okazję przeżywać kilka razy na różnych ścieżkach edukacyjnych (gitara, pianino, śpiew). W tym czasie udało mi się zbudować i rozwinąć swój muzyczny warsztat oraz zanurzyć głębiej w duchowej rzeczywistości, jaką daje przestrzeń uwielbienia. Jeżeli pragniesz rozwijać się nie tylko jako muzyk, ale także jako czciciel, zachęcam Cię do udziału w nadchodzącej edycji Szkoły.

Michał - Warszawa

Byłam już 2 razy na Szkole Dawida (pierwsza edycja i marzec 2020) – obie edycje super! Boże treści, przebywanie w Bożej obecności, pozytywne wyzwania i rozciąganie Świetne zajęcia z wokalu i pianina – naprawdę można sporo załapać w tydzień. Bardzo dobra atmosfera na wszystkich spotkaniach, fajni Boży ludzie i porządna organizacja całości. Polecam!

Marta - Gliwice