Założyciel i lider Domu Modlitwy Warszawa 24/7 oraz współzałożyciel Fundacji 24/7. Pomysłodawca Gór Modlitwy w Polsce, które od 2008 roku nieprzerwanie, w cyklach comiesięcznych organizuje  w Warszawie. Założyciel Domu Modlitwy w stolicy, gdzie codzienna modlitwa i uwielbienie trwają od 4 kwietnia 2011 roku. Urodzony we Wrocławiu. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Od 2000 roku mieszka i pracuje w Warszawie. Prywatnie szczęśliwy mąż Doroty i ojciec trzech wspaniałych córek. Zawodowo zajmuje się finansami. Pasjonat dobrej literatury, technologii, dobrego jedzenia, ceniący szczerość, otwartość, a przede wszystkim dobre relacje.

Wspólnie z mężem tworzy Domy Modlitwy Warszawa 24/7 od 2008 roku. Urodzona we Wrocławiu. od 2000 roku mieszka w Warszawie. Żona Maćka i mama trzech córeczek, którymi zajmuje się na codzień. Prywatnie kocha muzykę i piękno. W 2016 wydała pierwszą płytę „Wołaj do mnie”. Jak mówi, nieustannie pisze i tworzy. Spotkać ją można w Domu Modlitwy gdzie jak sama twierdzi jest jej miejsce ukrycia i odpoczynku. Kocha swoją rodzinę, kocha dobre i szczere relacje, dobrą muzykę, odżywa gdy może tworzyć muzykę i gdy słucha tej, która dotyka najgłębszych głębi w człowieku. Od około 20 lat tworzy grafikę komputerową, co bardzo lubi.

Służy w Domu Modlitwy od 2010 roku. Przeprowadziła się z Torunia do Warszawy, aby tworzyć to miejsce modlitwy. Jest liderem uwielbienia, śpiewakiem, liderem modlitwy, wstawiennikiem. W sercu nosi brzemię modlitwy za Ojczyznę, sprawy związane z rządem, gospodarką, ekonomią. Z uwagą śledząca wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie i promująca model modlitwy o sprawy kryzysowe. Modli się o przyszłość Polski, co szczególnie nosi w sercu. Zaangażowana w codzienne sprawy organizacyjne Domu Modlitwy, organizację eventów, konferencji Serce Dawida, gór modlitwy oraz warsztatów.

Związana jest z Domem Modlitwy od roku 2011. Mieszka w Warszawie. Jest żoną Jacka i mamą dwóch córek. Gorliwy wstawiennik, lider modlitwy, śpiewak. Jest niezastąpionym organizatorem eventów, w tym konferencji Serce Dawida, służy pomocą w administrowaniu Domu Modlitwy. Wyróżnia Martę jej pasterskie serce i miłość do ludzi. Z radością poświęca swój czas aby udzielać pomocy każdemu kto jej potrzebuje. W roku 2016 dołączyła do grona liderów.

Agnieszka posługuje w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 z całą rodziną od 2010, żona Grzegorza, mama trójki dzieci. Od października 2014 roku jest Misjonarzem, w tym czasie dołączyła również do grona liderów Domu Modlitwy. Obecnie Agnieszka jako Lider Sekcji odpowiada za “zmianę poranną”, czyli sety odbywające się codziennie w godzinach 8:00 – 12:00 Posługuje modlitwą, śpiewem, nauczaniem. Pomaga w sprawach organizacyjno – administracyjnych, koordynuje posługę w pokojach proroczych. W sercu ma wyposażanie innych do służby w miejscu modlitwy.

W Domu Modlitwy z całą rodziną jest od 2010. Jest mężem Agnieszki i tatą trójki dzieci, które również posługują w Domu Modlitwy. Gorliwy wstawiennik, lider modlitwy, lider uwielbienia, śpiewak. Człowiek o pasterskim sercu. Wspaniały lider, przyjaciel. Od 2014 jest w gronie liderów Domu Modlitwy. Szczególną troską otacza ludzi. Jest wspaniałym nauczycielem o wrażliwym sercu na Bożą obecność.

Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2017. Również w tym czasie dołączyła do grona liderów. Obecnie jest odpowiedzialna za zmianę popołudniowo-wieczorną (Lider Sekcji) w Domu Modlitwy, jest liderem modlitwy, śpiewakiem, wstawiennikiem, służy pomocą w sprawach organizacyjno-administracyjnych oraz w prowadzi sklepik Domu Modlitwy.