Założyciel i lider Domu Modlitwy Warszawa 24/7 oraz współzałożyciel Fundacji 24/7. Pomysłodawca Gór Modlitwy w Polsce, które od 2008 roku nieprzerwanie, w cyklach comiesięcznych organizuje w Warszawie. Założyciel Domu Modlitwy w stolicy, gdzie codzienna modlitwa i uwielbienie trwają od 4 kwietnia 2011 roku. Urodzony we Wrocławiu. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Od 2000 roku mieszka i pracuje w Warszawie. Prywatnie szczęśliwy mąż Doroty i ojciec trzech wspaniałych córek. Zawodowo zajmuje się finansami. Pasjonat dobrej literatury, technologii, dobrego jedzenia, ceniący szczerość, otwartość, a przede wszystkim dobre relacje.
Wspólnie z mężem tworzy Domy Modlitwy Warszawa 24/7 od 2008 roku. Urodzona we Wrocławiu. od 2000 roku mieszka w Warszawie. Żona Maćka i mama trzech córeczek, którymi zajmuje się na codzień. Prywatnie kocha muzykę i piękno. W 2016 wydała pierwszą płytę „Wołaj do mnie”. Jak mówi, nieustannie pisze i tworzy. Spotkać ją można w Domu Modlitwy gdzie jak sama twierdzi jest jej miejsce ukrycia i odpoczynku. Kocha swoją rodzinę, kocha dobre i szczere relacje, dobrą muzykę, odżywa gdy może tworzyć muzykę i gdy słucha tej, która dotyka najgłębszych głębi w człowieku. Od około 20 lat tworzy grafikę komputerową, co bardzo lubi.
Związana jest z Domem Modlitwy od roku 2011. Mieszka w Warszawie. Jest żoną Jacka i mamą dwóch córek. Gorliwy wstawiennik, lider modlitwy, śpiewak. Jest niezastąpionym organizatorem eventów, w tym konferencji Serce Dawida, służy pomocą w administrowaniu Domu Modlitwy. Wyróżnia Martę jej pasterskie serce i miłość do ludzi. Z radością poświęca swój czas aby udzielać pomocy każdemu kto jej potrzebuje. W roku 2016 dołączyła do grona liderów.
Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2017. Również w tym czasie dołączyła do grona liderów. Obecnie jest odpowiedzialna za zmianę popołudniowo-wieczorną (Lider Sekcji) w Domu Modlitwy, jest liderem modlitwy, śpiewakiem, wstawiennikiem, służy pomocą w sprawach organizacyjno-administracyjnych oraz w prowadzi sklepik Domu Modlitwy.