Jak co roku, wszyscy rozpaleni wizją nieustannego uwielbiania Boga spotykamy się w ośrodku wypoczynkowym w Marózku, aby uczestniczyć w modlitwie, posługiwać sobie nawzajem, budować i pogłębiać relacje między wspólnotami, łapać inspiracje i po prostu cieszyć się życiem!!!

Naszą comiesięczną Górę Modlitwy przenosimy z Warszawy do Marózka i serdecznie Was wszystkich na nią zapraszamy! Wyskoczcie z Warszawy na 24h uwielbienia! Brzmi, jak szaleństwo? Na pewno warto 🙂

To czas kiedy Bóg dotyka serc, objawia swoją ogromną miłość, przemienia ducha i daje siłę i łaskę by z odwagą żyć ewangelią.
To czas inspirującego głoszenia Słowa Bożego, posługi w mocy Ducha Świętego oraz uwielbienia pełnego chwały i bożej obecności.
W tej atmosferze każdego roku Pan Bóg dotyka serca, mówi, uzdrawia i umacnia.
To również czas odpoczynku, dobrej zabawy i wspólnych rozmów. W tym roku spotykamy się już po raz siódmy! Bardzo chcemy abyś był z nami!
Zabierz rodzinę, zaproś znajomych, szykuj się na niezapomniane chwile.

Co będzie się działo w tym roku?
Góra Modlitwy
Ścieżka dla dzieci 3-6
Ścieżka dla dzieci 7-12
Ścieżka dla nastolatków 13-17
Warsztaty prorocze
Warsztaty tańca z flagami
Warsztaty uwielbienia
Warsztaty artystyczne
Spływ kajakowy rzeką Marózek

Czego się spodziewać na Obozie?
Grupy ok. 250 chrześcijan, w tym wielu rodzin. Czasu radosnego uwielbienia. Wielu konferencji, prowadzonych równolegle, dotyczących tematów znaków i cudów, które towarzyszą obecności Króla, budowania głębokiej relacji z Nim, a także tego co mówi Duch do Kościoła.
Będą też ścieżki i warsztaty w różnych grupach wiekowych (3-5 lat, 6-12 lat, 13-17 lat i 18+). Czasu na osobistą modlitwę, a także posługę oraz mega wieczorów chwały w obecności Króla!

Będzie także możliwość spędzenia kilku popołudniowych godzin każdego dnia w gronie rodziny i przyjaciół nad jeziorem Marózek lub w pięknym lesie.
Obóz to czas stawiania Bogu pytań i znajdowania na nie odpowiedzi w Bożym Słowie.

REJESTRACJA – KLIKNIJ TUTAJ: http://wroclaw24.org/ihop/f24.nsf/0/60FC9E43F6AD6C25C12583970075F927?open&count=-1&fbclid=IwAR0yhppQYTeypmj67P3zQFdogs2e5QrHIF87ZJKOX1HGwyy5vwrCmmqHRQc

Serdecznie zapraszamy!