ZAPRASZAMY na warsztaty TASTE & SEE ( edycja III )

Przygotowaliśmy dla Was 3 moduły warsztatowe:

1) MODUŁ ROZPOZNAWANIE WOLI BOŻEJ w g. 9:00 – 12:00
Dla osób, które pragną nauczyć się podejmować decyzje zgodne z wolą Bożą i tak kierować swoim życiem by wypełniać Boży plan. Dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją znajomość Słowa, by lepiej słyszeć Jego głos i podążać za wskazówkami Ducha Św. Zagłębimy się w modlitwę Słowem Bożym, które odnawia nasz umysł. Poznamy podstawowe kryteria rozeznawania woli Bożej.

2) MODUŁ PROROCZY w g. 12:30 – 14:30
Przygotowany z myślą o tych, którzy chcą się wsłuchać w głos Boga i pogłębić z Nim relację. Pragną poznać Jego myśli i zamiary, by służyć darem proroczym. Jeśli masz pragnienie przekazywania innym błogosławieństwa, zachęty, mądrości i pocieszenia wprost z Bożego serca to zapisz się na ten moduł.

3) MODUŁ HARFA & CZASZA w g. 15:30 – 18:30
Propozycja dla tych, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie modlitwy nieustannej i nauczyć się jak trwać w uwielbieniu, rozważaniu Słowa i wstawiennictwie bez znużenia, nawet przez kilka godzin. Potrzebujesz tylko Biblii, a reszty nauczysz się podczas tego modułu!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rejestracje na wybrane moduły pod linkiem: https://goo.gl/forms/6QtL3EZtWaw79Q612

Po odnotowaniu Twojej rejestracji skontaktujemy się mailowo, by przesłać ważne informacje !

Zapraszamy Cię chwilę przed planowaną godziną rozpoczęcia warsztatu, aby potwierdzić rejestrację oraz na kawę/herbatę/ciastko 🙂

Uczestnictwo w:
jednym module – 40 zł – darowizna na cele statutowe
dwóch modułach – 70 zł – darowizna na cele statutowe
trzech modułach – 90 zł – darowizna na cele statutowe