pierwsi pośród równych

Maciej Wolski

założyciel

Urodzony we Wrocławiu, absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Ekonomista, biznesmen. Założyciel Fundacji 24/7 oraz założyciel miejsca modlitwy w Warszawie w 2008 roku. Organizator wielu eventów i konferencji; m.in. 24/7 Serca Dawida. Pełny pasji i ognia mówca, ewangelizator, prywatnie mąż i tata 3 córek. Obecnie mieszka w Warszawie. Pasjonat technologii, polityki. Oddany miłośnik Pisma Świętego i historii Kościoła. Inspiruje go teologia, ruchy monastyczne, nauczania Kościoła i odnowa. Jego marzeniem jest stworzenie miejsca nieustannej modlitwy i uwielbienia.

polska

„Od kiedy pamiętam sprawy Polski i jej losu pochłaniały moją uwagę. Sekwencja wydarzeń, losu Polski wiązała się z powierzeniem Ojczyzny Bogu. Z moich obserwacji wynika, że to były punkty zwrotne w naszej historii. Nadal Polska i jej losy są dla mnie ważne. Również pilnie obserwuję co dzieje się na arenie Europy i świata i w jaką stronę zmierza zmieniająca się kultura, która odchodzi od pierwotnych, chrześcijańskich założeń Europy. Na tle tych wydarzeń i sezonu w jakim dane jest nam żyć, tym baczniejszą zwracam uwagę na losy naszego kraju i w jakim kierunku zmierzamy. Moją odpowiedzią jest modlitwa. Modlitwa z trzeźwym spojrzeniem na stan w jakim jest i na kontekst wydarzeń na arenie światowej i jak ważne jest to kim jesteśmy i będziemy stawać się przez najbliższe dziesięciolecia w zależności od stosunku do naszych chrześcijańskich wartości. Dla mnie miejscem bezpiecznym jest modlitwa w szczególnej intencji za Ojczyznę, wiedząc, że od jej losu zależy los nasz, naszych dzieci i dzieci naszych dzieci”

Dorota Wolska

założyciel

Z zamiłowania lider uwielbienia od ponad 25 lat. Autorka wielu piosenek, tekstów, wierszy oraz książki „Życie Dawida”. W 2016 roku wydała swój pierwszy album „Wołaj do Mnie”, a w 2019 ukazał się jej drugi krążek pt. „Mimo to”. Jest również osobą kreatywną tworzącą projekty graficzne już od prawie 20 lat. Od lat projektuje szaty graficzne konferencji „Serce Dawida”, Fundacji 24/7 i Warszawy 24/7, poza tym projektuje kampanie reklamowe, okładki książek, CD itd. W 2020 stworzyła wraz z przyjaciółmi rodzinny biznes z autorskimi nadrukami z twarzą Boga nadziei. Jest żoną i mamą 3 córek. Mieszka w Warszawie, a pochodzi z Wrocławia.

Bóg, Piękno, Muzyka

„Jak najdalej sięga mi pamięć pamiętam momenty, które najbardziej utkwiły mi w pamięci jak malowany był przede mną obraz Boga kochającego i niezwykle pięknego. Od dziecka bardzo tęskniłam by Go spotkać, zobaczyć. To pragnienie oraz potrzeba znalezienia bezpiecznego miejsca sprawiło, że spędzałam każdy wolny czas z instrumentem śpiewając. Tworzenie własnego języka modlitwy śpiewanej stało się moim wieloletnim zajęciem i radością spędzania każdej wolnej chwili. Napisałam setki piosenek, w zasadzie co modlitwa to piosenka wychodziły z każdej modlitwy. Z czasem nauczyłam się je segregować, zapisywać i pracować nad nimi aż stały się moimi stałymi modlitwami śpiewanymi. Modlitwa stała ona moją bezpieczną kotwicą niezależnie od okoliczności życia i różnorodnych sezonów. Dzisiaj wiem, że Bóg stworzył świat pięknym, tak jak On jest nieskończenie piękny. Ta świadomość pomaga dzisiaj w mojej pracy, aby stwarzać świat wokół mnie pięknym m.in. poprzez muzykę i sztukę”.