Misjonarze Domu Modlitwy Warszawa 24/7

Małgorzata Norman

 • w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od 2015 roku
 • Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2017
 • ewangeliczka
 • pochodzi ze Świebodzina
 • wykształcenie wyższe
 • posługa w sali modlitwy: wstawiennik, śpiewak, lider modlitwy
 • posługa administracyjna: lider sekcji popołudniowo-wieczornej, koordynacja sklepiku

„Zawsze miałam w sercu pragnienie by modlić się nieustannie. Moją najgorliwszą modlitwą jest wołanie by wszyscy ludzie poznali Jezusa Chrystusa. Mam w sercu brzemię modlitwy za narody, szczególnie za Izrael, Iran, Syrię i Egipt. Modlę się również za Kościół prześladowany.
Kocham słońce, taniec, odwiedzanie nowych domów modlitwy na świecie, kolory, kreatywność. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi, czytać książki, chodzić do kina.”

Dołącz do zespołu partnerskiego Gosi !!!
Stań się częścią jej służby w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 przez regularne darowizny. Jak możesz to zrobić? Na czym to polega? Chcesz się dowiedzieć więcej?
Napisz do Gosi: malgorzata.norman@warszawa24.org
lub skontaktuj się z koordynatorem biura Domu Modlitwy Warszawa 24/7: maja.kaczmarek@warszawa24.org

Więcej
Nasze pierwsze spotkania z Gosią miały miejsce w 2008 roku na konferencjach organizowanych przez Fundację 24/7 oraz na Górach Modlitwy gdzie posługiwała tańcem z flagami oraz modlitwą wstawienniczą. Poznaliśmy się bliżej w 2015 roku, gdy przeprowadziła się na stałe do Warszawy aby stać się częścią naszego Domu Modlitwy. Gosię wyróżnia gorąca miłość do Bożej obecności i miejsca nieustającej modlitwy. Gosia dołączyła do grona liderów Domu Modlitwy a we wrześniu 2017 z radością i głębokim wzruszeniem przyjęliśmy ją jako Misjonarza Domu Modlitwy Warszawa 24/7. Obecnie jest liderem sekcji popołudniowo-wieczornej i ma pod swoją opieką zespoły prowadzące codzienne sety modlitewne w godzinach od 16.00 do 22.00

Aleksandra Jaromin

 • w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od marca 2015 roku
 • Misjonarz Domu Modlitwy Warszawa 24/7 od września 2018
 • katoliczka
 • pochodzi z Warszawy
 • wykształcenie wyższe
 • posługa w sali modlitwy: lider uwielbienia, lider modlitwy, wstawiennik, śpiewak, muzyk
 • posługa administracyjna: koordynacja wolontariatu, szkolenia zespołów

„Wszyscy jesteśmy stworzeni do tego, aby uwielbiać Boga, zachwycać się Nim i Jego wielkimi dziełami, jakie czyni w naszym życiu. Śpiewanie o realnym działaniu Stworzyciela, o tym, jaki jest, jak daje się poznać ożywia, wypełnia radością, przemienia i pozwala uchwycić nową perspektywę patrzenia na mnie samą i otaczający świat. Nie ma nic lepszego w życiu! <Zacznijcie śpiewać pieśń nową na cześć Pana, wy spod Jego władzy.> Iz 42,10

Dołącz do zespołu partnerskiego Oli !!!
Stań się częścią jej służby w Domu Modlitwy Warszawa 24/7 przez regularne darowizny. Jak możesz to zrobić? Na czym to polega? Chcesz się dowiedzieć więcej?
Napisz do Oli: aleksandra.jaromin@warszawa24.org

lub skontaktuj się z koordynatorem biura Domu Modlitwy Warszawa 24/7: maja.kaczmarek@warszawa24.org

Więcej
Ola jest muzykiem. Poznaliśmy ją w 2015 roku, jako artystkę grająca na oboju. Bardzo szybko dala się poznać jako utalentowana wszechstronnie kobieta kochająca Jezusa. W jej sercu dostrzegliśmy gorliwość, by wspierać innych w rozwijaniu ich talentów muzycznych. Tak, aby każdy członek w zespole czuł się w pełni jego częścią i wnosił bogactwo, jakim został przez Boga obdarzony.

Ola Misjonarzem Domu Modlitwy Warszawa 24/7 została we wrześniu 2018 roku. Jest kolejnym darem od Boga. Obecnie przede wszystkim jako lider uwielbienia troszczy się o szkolenie członków zespołów prowadzących codzienne sety modlitewne – co czyni z niesamowitym entuzjazmem!!!